BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
PRODID:-//hacksw/handcal//NONSGML v1.0//EN
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
DTEND:20220415T170000Z
UID:7b9388ece73d7afa86187bc49cb3222d
DTSTAMP:20260430T212518Z
LOCATION:Seats2Meet Utrecht CS, Moreelsepark 65 , Utrecht
DESCRIPTION:Workshop en Borrel met Sandra Niezink
Heb je veel op je bordje en geeft dat onrust? Slaap je slecht of heb je lichamelijke klachten? Pieker je veel? Of ben je snel geïrriteerd? Zie je op tegen alles wat je allemaal moet doen? Weet je niet waar je moet beginnen? En is je neiging bijvoorbeeld alles los te laten of in de actiemodus te schieten? Dan ben je – misschien zonder dat je het beseft – gestrest. Je bouwt veel stress spanning op die je vroeg of laat opbreekt.
Veel van deze klachten kunnen voorkomen worden als mensen leren wat écht ontspannen is. Ontspanning is een begrip waar we de essentie niet meer goed van lijken te begrijpen. Het is méér dan een avondje netflixen, een bad nemen, een boek lezen of een wandeling maken. Het is een staat, waarin het lichaam kan opbouwen, herstellen en genezing. Absoluut noodzakelijk voor gezondheid en vitaliteit.
CommonEasy lid Sandra Niezink neemt ons mee in enkele stress reductie (lees: ontspannings-) technieken en we onderzoeken samen hoe CommonEasy een rol kan vervullen in stress reductie van CommonEasy leden! Met alles wat er gebeurt in de wereld super relevant voor iedereen. Kom je ook?
ProgrammaInloop 15.30 uurStart workshop o.l.v. Sandra Niezink 16.00 uurBorrel 17.00 uur
Locatie Seats2Meet UtrechtMoreelsepark 653511EP UtrechtRoute
Meld je aan via de aanmeldlink op deze pagina
We zien uit naar je komst,
Jeroen &amp; Lars
namens CommonEasy
P.S. Noteer in je agenda elke 2e vrijdag van de maand CommonLab en EasyBorrel!

URL;VALUE=URI: https://www.commoneasy.nl/events/commonlab-easyborrel-15-april/
SUMMARY:CommonLab & EasyBorrel: Ontspanning als pijler voor gezondheid en vitaliteit
DTSTART:20220415T140000Z
END:VEVENT
END:VCALENDAR